הסדרות שיחממו אתכם בחורף – עם כוס תה

בינג' חורפי: 6 סדרות שיחממו לכם את הלב. היכנסו לאתר ויסוצקי וקראו על הסדרות שאסור לכם לפספס בחורף הקרוב

אם להאמין לחזאים, חורף 2019 הולך להיות קר וגשום יותר. אבל גם בלי המעילים והמטריות, לא חסרות סיבות טובות להישאר מתחת לשמיכה עם כוס תה מפנקת וסדרה טובה. רשימת הסדרות שעלו באחרונה היא כמעט אינסופית. ובכל זאת – הנה 6 סדרות שיהיה לכם ממש קשה להוריד מהן את העיניים בחורף הקרוב.

 

 

הרומנטית – סוף הפאקינג עולם
תקציר העלילה:
ג'יימס הוא נער בן 17 עם נטייה לשעמום ומשיכה לסכנות. כשאליסה, בת כיתתו המרדנית מציעה שהם יברחו יחד כדי למצוא הרפתקה הרחק מחיי הבית הסוערים שלה, ג'יימס מחליט לצאת לטיול ברחבי אנגליה. הזוג הצעיר, שהכיר בנסיבות טרגיות, לומד לפתח מערכת יחסים ולהתמודד עם שלל היתקלויות בדרכם.
ז'אנר:
דרמה קומית שמבוססת על רומן של הסופר צ'ארלס פורסמן.
מקור:
סדרה בריטית
אורך: 8 פרקים בעונה הראשונה. העונה השנייה מצטלמת כעת.
איפה לצפות: נטפליקס

לצפייה בטריילר https://youtu.be/vbiiik_T3Bo

 

 

הפמיניסטית – הטובות לקרב
תקציר העלילה: כשנה לאחר סיום העונה האחרונה של "האישה הטובה", יוצאת דיאן לוקהארט (כריסטין ברנסקי) לגמלאות ממשרד עורכי הדין שבו היא שותפה. אז היא מגלה שכל חסכונותיה אבדו בהונאה פיננסית בה מעורבת קרובת משפחתה מיה רינדל (רוז לזלי), שנכנסת כמתמחה למשרד עורכי הדין של לוקהרט זמן קצר לפני שההונאה מתגלה. בעקבות איבוד חסכונותיה, לוקהארט מעוניינת לחזור למשרד כשותפה אך שותפיה לשעבר חושבים אחרת.
ז'אנר: דרמה משפטית
מקור: ארה"ב
אורך: 2 עונות, השלישית בדרך.
איפה לצפות: יס וסלקום טי וי.

לצפייה בטריילר https://youtu.be/eRWOxkoWmKM

 

 

הקולחת – שומר ראש
תקציר העלילה: סמל המשטרה דייוויד באד, חייל לשעבר בצבא הבריטי הסובל מהפרעת דחק פוסט-טראומטית, עובד כעת כקצין אבטחה של שרת הפנים הבריטית ומתאהב בה. כמנסים להתנקש בחייה, דיוויד עובר מסע מפכח משלו.
ז'אנר: דרמת מתח
מקור: סדרה בריטית שצולמה בהתחלה כמיני דרמה ל-BBC
אורך: 6 פרקים
איפה לצפות: נטפליקס

לצפייה בטריילר https://youtu.be/yYsaOxqceZU

 

 

המצחיקה – יאנגר
תקציר העלילה: לייזה מילר היא גרושה טרייה שנאלצת לחפש עבודה לאחר שנים רבות בהם הייתה עקרת בית. כשהיא מבקשת לשוב לעבודתה כמוציאה לאור, היא נחשפת למציאות העגומה שהעולם שייך לצעירים. כאשר היא פוגשת במקרה אמן קעקועים בן 26, שטועה לחשוב שהיא בגילו, היא מתחילה להעמיד פנים במטרה לשנות את העולם.
ז'אנר: קומדיה קלילה.
מקור: ארה"ב.
אורך: 5 עונות.
איפה לצפות: הוט.

לצפייה בטריילר https://youtu.be/rw9zFMbkQks

 

 

המלנכולית – ילדותי
תקציר העלילה:
שחקן הקולנוע ג'ים קארי מתאחד מחדש עם הבמאי מישל גונדרי 14 שנה אחרי "שמש נצחית בראש צלול". קארי מגלם הפעם כוכב ילדים עשיר בשם ג'ף פיקלס, שמלמד ילדים אינטליגנציה רגשית. אלא שאז הוא מאבד את אחד מבניו ונפרד מאשתו. הפער בין דמותו לבין מה שהוא מרגיש באמת יוצרת סדרה רגישה שעוברת בנבכי נפשו של אדם עצוב שחייב להמשיך ולהצחיק את העולם.
ז'אנר: דרמה קומית
מקור: ארה"ב
אורך: עונה אחת עד כה
איפה לצפות: יס

לצפייה בטריילר https://youtu.be/qeMb9ldkfdU

 

 

המפחידה – מי מתעורר בבית היל
תקציר העלילה: זוג וחמשת ילדיהם עוברים להתגורר באחוזה גותית רחבת ידיים. מכאן בערך מומלץ להחזיק ידיים ולהרחיק את הילדים מהמסך.
ז'אנר: אימה
מקור: ארה"ב
אורך: עונה אחת, 10 פרקים
איפה לצפות: נטפליקס

לצפייה בטריילר https://youtu.be/xrI2cNQKzdE

 

 

בחורה עם מחשב וספל תה על מיטה