עוד יהיה, עוד יהיה, עוד יבוא שלום עלינו, עוד יהיה...

הקמפיין של ויסוצקי עם אריק אינשטיין משנות ה- 70, חוזר לרגל חגיגות יום העצמאות ושנת ה-70 למדינת ישראל

לרגל חגיגות יום העצמאות ה-70 ובצעד נוסטלגי ומרגש, ויסוצקי, אחד המותגים הוותיקים בישראל, בחר לשדר את פרסומת התה הנוסטלגית משנות ה- 70 בכיכובו של המבצע, יוצר, שחקן, האחד והיחיד אריק איינשטיין.

 

"נשיר פה שיר" מילים ולחן רנדי ניומן, תרגום יונתן גפן ו"מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?" מילים ולחן שלום חנוך הם השירים שליוו את הקמפיין האייקוני, שהוא אחד מהקמפיינים הבודדים שעשה איינשטיין במהלך חייו ובאדפטציה להיום השיר שילווה את הקמפיין "עוד יהיה" שכתב והלחין אריק אינשטיין ועיבד יוני רכטר מהאלבום "האהבה פנים רבות לה".

 

לרגל חגיגות יום העצמאות ו-70 שנים למדינת ישראל ויסוצקי בוחרת להחזיר את הקמפיין המיתולוגי משנות ה- 70, בכיכובו של אריק איינשטיין. סרט הפרסומת לתה, שייעלה למשך כשבועיים, יעבור אדפטציה כך שיתאים לרוח התקופה ויוכל להנציח את זכרו של אריק איינשטיין.

 

שלום זידלר, יו"ר ובעלים ויסוצקי אמר היום: "אין לתאר במילים, כמה מרגש אותי לראות את אריק איינשטיין בקמפיין אייקוני ועל זמני, 48 שנים אחרי – שללא ספק, גם היום, היינו עושים אותו כמעט אותו הדבר. אריק איינשטיין, עוד בחייו שמר על אישיותו ובחר בקפידה רבה כל שיתוף פעולה, קמפיין או פרסומת בכיכובו. אריק איינשטיין, שאהב מאוד את התה והלימון, הוא מבצע ויוצר למופת ואחד הסמלים הכי ישראליים שיש, לו אנו מודים ומתגעגעים כל כך".

משרד הפרסום המקורי היה קשר בראל (משרד הפרסום הנוכחי הוא ראובני פרידן).

אריק אנשטיין