אבני דרך

1849

קלונימוס וולף ויסוצקי

קלונימוס וולף ויסוצקי מייסד את חברת תה ויסוצקי במוסקבה. האיכות והמצוינות של מוצריו מובילים במהרה לרכישת מספר רב של לקוחות נאמנים בכל רחבי האימפריה הרוסית ובמדינות השכנות.

1904

1904

חברת תה ויסוצקי מרחיבה את פעולותיה המסחריות ברחבי אירופה. נפתח סניף ויסוצקי בניו יורק כדי לענות על הדרישה ההולכת והגוברת למוצרי החברה מצד אוכלוסיית מהגרים רוסית, אשר אינה מוכנה לוותר על מוצרי התה המובחרים להם הורגלה במולדת הישנה.

1936

שמעון זידלר


שמעון זידלר, נצר למשפחת ויסוצקי, מקים מפעל תה בארץ ישראל (פלשתינה – א"י המנדטורית) כדי לספק את מוצריו לארצות השכנות.

1963

1963-בית ויסוצקי בתל אביב

לפי תוכניתו המקורית של מייסד החברה ומנהלה הראשון בישראל, שמעון זידלר ז"ל, נחנך בית ויסוצקי בתל אביב. בית ויסוצקי משמש כמשכנו של מפעל תעשייתי גדול לייצור תה, המאובזר בציוד המשוכלל בעולם. תהליכי הייצור ואריזת התה מבוצעים באופן מכני, ללא מגע יד אדם. צי כלי רכב מוביל את לכל חלקי הארץ. בתקופה זו חלה התרחבות בהיקף הייצוא של מוצרי התה של ויסוצקי לחו"ל.

1989

היקף הייצור במפעל התה הולך וגדל. מקום המפעל מועתק מרח' החשמונאים בת"א למפעל חדש ורחב ידיים שהוקם בפתח תקווה.

1991

במהלך השנים גדלה צריכת התה בארץ ומגוון מוצרי התה של ויסוצקי התרחב. מכונות נוספות נרכשות למפעל התה כדי לעמוד בעומס הייצור. משרדי הנהלת החברה ממוקמים בבית ויסוצקי בתל אביב, במקום בו שכן מפעל התה בעבר.

2000

חברת ויסוצקי מובילה את תחום התה בארץ ואוחזת בנתח שוק של כ- 78%. החברה מייצרת ומשווקת מגוון מוצרים רחב הכולל את כל סוגי התה הקיימים בעולם, ביניהם תה קלאסי , תה ירוק , חליטות צמחים ופירות , תה אדום , תה פירות , תה פרימיום ותה בריאות . בסה"כ מיוצרים בויסוצקי למעלה מ- 200 מוצרים שונים.

2005

מפעל התה הגדול בארץ באזור התעשייה בקדמת גליל
הקמת מפעל התה הגדול בארץ באזור התעשייה בקדמת גליל. המפעל מצויד במיכון טכנולוגי מתקדם מסוגו בעולם ומספק מענה לביקוש הרב למוצרי התה של חברת ויסוצקי בארץ ובעולם.

2007

הודות לניסיון, לאיכות ולחדשנות שמציעה החברה, הפך במרוצת השנים השם ויסוצקי שם נרדף לתה. חברת ויסוצקי ממשיכה גם היום לפעול בהתמדה כדי להבטיח ללקוחותיה תה מובחר, מוצרים באיכות מעולה ושירות נאמן.